Grafton Recruitment s.r.o.

PŘÍPRAVÁŘ | ROZPOČTÁŘ

Náplň práce

Máte zkušenosti s přípravou a kalkulací stavebních zakázek? Orientujete se ve stavební legislativě? Máme pozici pro Vás!

Co bude Vaší náplní práce?
* koordinace a administrace dlouhodobých plánů stavební a technologické údržby tunelových a podzemních objektů
* příprava a kontrola nákladových kalkulací
* spolupráce na výběru dodavatelů
* příprava plánů realizace a časového harmonogramu
* účast na kontrolních dnech
* příprava podkladů pro fakturaci
* odpovědnost za sledování nákladů

Koho hledáme

* vysokoškolské vzdělání ve stavebním oboru
* zkušenosti na podobné pozici podmínkou
* orientace v projektové dokumentaci a stavební legislativě
* znalost MS Office

Co nabízíme

* 5 týdnů dovolené
* penzijní připojištění ve výši 3% hrubé mzdy
* 3 sick days
* stravenky
* karta Multisport

Grafton Recruitment s.r.o.
Praha-Praha

  • Obor:Ostatní, Stavebnictví a reality
  • Požadované vzdělání:Vysokoškolské
  • Požadované jazyky:
    • Angličtina-Základní
    • Ostatní-Základní
  • Typ pracovního poměru:Plný úvazek
  • Délka pracovního úvazku:Na dobu neurčitou