Grafton Recruitment s.r.o.

Pracovník výdejny nářadí a OOPP - i zkrácený úvazek!

  • Praha
  • 28 500 - 29 500 Kč / měsíc

Náplň práce

Hledáte zajímavou práci v jednosměnném provozu? Máte zájem o stabilní práci v přátelském prostředí? Nabízíme práci na HPP nebo zkrácený úvazek (30 hodin týdně).

Vaší náplní práce bude:
- výdej a příjem nářadí a ochranných pomůcek podle norem do výroby
- zajišťování optimálního stavu skladových zásob
- komunikace s dodavatelem
- systémové a fyzické naskladnění a vyskladnění materiálu
- reporty o stavu skladových zásob

Pracovní doba: Po-Pá (40 hodin/týdně) nebo na zkrácený úvazek 30h/týdně
Lokalita: KUŘIM (pouze 20 minut od Brna)

Pokud Vás nabídka zaujala, neváhejte nás kontaktovat pro více informací!

Koho hledáme

- manuální zručnost
- SOU/SS vzdělání
- uživatelská znalost PC (MS Office)
- zodpovědnost, samostatnost a spolehlivost
- zkušenost na pozici skladníka výhodou

Co nabízíme

- práce v jednosměnném provozu
- příspěvek na dojíždění (max. 2 500,- Kč)
- příspěvek na závodní stravování
- možnost pracovat i na zkrácený úvazek
- přátelský kolektiv a příjemné prostředí

Grafton Recruitment s.r.o.
Praha-Praha

  • Obor:Ostatní, Výroba
  • Požadované vzdělání:Základní
  • Požadované jazyky:
    • Čeština-Pokročilá
    • Ostatní-Základní
  • Typ pracovního poměru:Plný úvazek
  • Délka pracovního úvazku:Na dobu neurčitou