Grafton Recruitment s.r.o.

PLC GURU

Náplň práce

PLCčkaři, elektrotechnici, mechatronici, hledáme právě vás! Ve strakonické výrobní firmě obsazujeme pozici PLC specialisty. Myslíte, že je čas na změnu?

K rozhodování vám pomůže určitě i náplň práce:
- Opravy elektrických částí u robotů, a to jak hardwarových, tak softwarových
- Řešení technických a technologických problémů výrobních strojů
- Práce v CAM

Chcete vědět víc detailů? Neváhejte se nám ozvat na 720748828 nebo jan.laluch@grafton.cz.

Koho hledáme

- SOU/SŠ vzdělání
- Angličtina na komunikativní úrovni
- Technické zázemí
- Zkušenosti s programováním PLC a jednoúčelových strojů velkou výhodou

Co nabízíme

- Týden dovolené navíc nad rámec ZP
- Sick days
- Finanční bonusy a odměny
- Flexibilní a kratší pracovní doba
- Příspěvky na penzijní připojištění, stravování, dopravu

Grafton Recruitment s.r.o.
Jihočeský kraj-Strakonice

  • Obor:Ostatní, Strojírenství
  • Požadované vzdělání:Středoškolské s maturitou
  • Požadované jazyky:
    • Angličtina-Středně pokročilá
    • Ostatní-Základní
  • Typ pracovního poměru:Plný úvazek
  • Délka pracovního úvazku:Na dobu neurčitou