Grafton Recruitment s.r.o.

Plánovač výroby - farmacie

  • Praha
  • 38 000 - 45 000 Kč / měsíc

Náplň práce

Pro farmaceutickou společnost hledáme PLÁNOVAČE VÝROBY. Máte zkušenosti s plánováním? Máte zájem dané zkušenosti využít v čisté a tiché výrobě? Pak hledáme právě Vás.

Práce zahrnuje zejména:

- plánování výroby určených léčivých přípravků
- pravidelnou harmonizaci plánu s požadavky zákazníků a oddělením centrálního plánování
- tvorbu výrobních zakázek v informačním systému Oracle
- přípravu harmonogramu expedic
- vyhodnocování požadavků na zavedení nových produktů / registračních změn a - schvalování termínů implementace změn z pohledu logistiky

- zkušenostmi s plánováním výroby - v případě absolventa vysoké školy, nepožadujeme praktické zkušenosti s plánovaním výroby
- aktivní znalost anglického jazyka (každodenní min. písemné či telefonické uplatnění)
- dobrou uživatelskou dovednost práce v Excelu
- znalost ERP systémů - výhodou znalost modulů pro pokročilé plánování (Oracle ASCP, SAP APO)
- zkušenost se systémy jakosti výhodou (ISO, SVP/SDP)
- velmi dobré komunikační a organizační dovednosti
- systematický přístup, analytické myšlení, zodpovědnost a spolehlivost
- zkušenost s programem trvalého zlepšování velmi vítána (LEAN, Six Sigma)

Co nabízíme

Stravenky, levnější stravování v kantýně
37,5 hodin týdně – výrobní firma
flexibilní pracovní doba
Firemní volno – akce kdy tam musí být ale napracují
2x ředitelské volno
3 sick days
25dní dovolené
1x měsíčně ovocný den 
Příspěvek na penzijní a životní pojištění
Flexi pass

Grafton Recruitment s.r.o.
Praha-Praha

  • Obor:Ostatní, Výroba
  • Požadované vzdělání:Středoškolské s maturitou
  • Požadované jazyky:
    • Angličtina-Středně pokročilá
    • Ostatní-Základní
  • Typ pracovního poměru:Plný úvazek
  • Délka pracovního úvazku:Na dobu neurčitou