Grafton Recruitment s.r.o.

PERSONALISTA| NÁBOR| HR

Náplň práce

Do výrobní společnosti hledáme NÁBORÁŘE pracovníků na pozice operátor výroby a skladník. Baví Vás komunikace s lidmi, administrativu a organizaci práce zvládáte na jedničku a domluvíte se anglicky, tak nám pošlete své CV.

Náplň práce pracovníka v HR:
- aktivní vyhledávání vhodných kandidátů na určené pracovní pozice;
- tvorba a správa inzerce na pracovních portálech;
- vyhledávání dalších možností inzerce;
- vyhledávání dalších zdrojů náboru;
- vyhodnocení přijatých životopisů;
- organizace a samostatné vedení osobních pohovorů s uchazeči o zaměstnání;
- testování dovedností kandidátů;
- vyhodnocení průběhu výběrového řízení a komunikace s kandidáty;
- spolupráce s personálními agenturami;
- kontrola přidělení včetně zajištění srovnatelných podmínek;
- komunikace s dalšími odděleními;
- výběr/nábor vhodných kandidátů pro dané pozice;
- pravidelný reporting a administrativa v přídělené oblasti;
- spolupráce na agendě spojené se zaměstnáváním cizinců;
- komunikace s úřady

Koho hledáme

Požadavky na pozici PERSONALISTA:

- SŠ/VŠ vzdělání
- Praxe v oboru personalistika nebo na obdobné pozici ve výrobní společnosti (výhodou)
- Základní znalost zákoníku práce
- Znalost AJ slovem i písmem
- Uživatelská znalost MS Office;
- Řidičský průkaz sk. B
- Samostatnost při řešení úkolů;
- Výborné komunikační a organizační schopnosti;
- Odolnost vůči stresu;
- Spolehlivost, flexibilitu a aktivní přístup.
- Pečlivost, důslednost, zodpovědnost

Co nabízíme

- 13. plat,
- Plně dotované stravné,
- 25 dní dovolené,
- Firemní akce,
- Kafeterie,
- Možnost napracovat si hodiny (na některých pozicích)
- Pružná pracovní doba (na některých pozicích)
- Příspěvek na dopravu (na některých pozicích)
- Životní pojištění/Penzijní připojištění (na některých pozicích)
- Odborné a jazykové kurzy
- Ovocné středy

Grafton Recruitment s.r.o.
Praha-Praha

  • Obor:Ostatní, HR a personalistika
  • Požadované vzdělání:Středoškolské s maturitou
  • Požadované jazyky:
    • Angličtina-Středně pokročilá
    • Ostatní-Základní
  • Typ pracovního poměru:Plný úvazek
  • Délka pracovního úvazku:Na dobu neurčitou