Grafton Recruitment s.r.o.

Operátor skladu/logistiky | práce 3 dny v týdnu | Modřice

  • Praha
  • 24 000 - 26 000 Kč / měsíc

Náplň práce

Hledáte zajímavou práci ve skladu, vyhovuje Vám lokalita CT Parku Modřice (15 minut z Úzké autobusem) a pracovat pouze 3 DNY V TÝDNU?
Pak hledáme právě Vás!

!! Jedná se o práci v jednosměnném provozu - 12ti hodinové směny - pouze ranní směny !!

Vaší náplní práce bude:
- naskladňování a vyskladňování zboží, příprava materiálu
- vychystávání hotového zboží k expedici,
- práce s VZV, paletovým vozíkem
- práce s počítačem (evidence v SAP), práce s interním systémem

Nástup: ihned nebo po domluvě
Lokalita: CTPark Modřice
Pracovní doba: 6:00-18:00

Koho hledáme

- zkušenost na obdobné skladnické pozici výhodou
- platné oprávnění na VZV výhodou
- samostatnost a spolehlivost
- pečlivost a pozornost pro detail
- schopnost pracovat na základě zadaných úkolů
- znalost práce na PC
- výpis z rejstříku trestů

Lokalita: CTPark Modřice, ulice Evropská

Co nabízíme

- práce 3 dny v týdnu – do práce chodíte buď neděli, pondělí a úterý (+ pracovní sobota 1x měsíčně) // nebo // středa, čtvrtek, pátek (+ pracovní sobota 1x měsíčně)
- roční bonus
- nadstandardní příplatky v práci
- 5 týdnů dovolené
- dotace stravy/ stravenky
- čisté prostředí
- výborná dopravní dostupnost

Grafton Recruitment s.r.o.
Praha-Praha

  • Obor:Výroba
  • Požadované vzdělání:Základní
  • Požadované jazyky:
    • Čeština-Pokročilá
    • Ostatní-Základní
  • Typ pracovního poměru:Plný úvazek
  • Délka pracovního úvazku:Na dobu neurčitou