Grafton Recruitment s.r.o.

Operátor logistiky

  • Praha
  • 25 000 - 35 000 Kč / měsíc

Náplň práce

Máte zkušenosti v logistice či skladu výrobní společnosti? Toužíte si najít stabilní zaměstnání?

Přijmeme muže i ženy na pozici Operátor logistiky.

Můžete se těšit na širokou škálu benefitů a příjemné pracovní prostředí s moderní kantýnou.

Nástup možný ihned!

A co Vás na této pracovní pozici čeká?

- Příjem a výdej všech (i pomocných) materiálů a zboží
- Přejímka a ukládání materiálů, obalů či výrobků
- Kontrola zboží, dodacích listů a dalších dokumentů doprovázejících zboží
- Skladování materiálů a zboží
- Vedení záznamů o pohybu materiálu
- Správné balení, označení, kontrola a výdej materiálů a zboží

Koho hledáme

- Min. střední odborné vzdělání s výučním listem
- Praxe na obdobné pracovní pozici či ve skladu
- Ovládání jednoduché práce na PC
- Znalost práce v SAP výhodou
- platný průkaz VZV výhodou, případně možnost obnovy
- Ochota pracovat ve 3-směnném provozu

Co nabízíme

- Dovolená 5 týdnů
- Cafeterie
- Roční odměna
- Vánoční příspěvek
- Bonus za produktivitu a kvalitu 1600 - 1900 Kč/měs.
- Příspěvek na dopravu dle vzdálenosti od pracoviště - 12 - 48 Kč/den
- Příspěvek na stravování 55 Kč/den - stravování v moderní jídelně s pestrým výběrem jídel
- Příplatek za práci přesčas - 25% v týdnu, 50 % o víkendu
- Příplatek za práci v sobotu nebo neděli - 40 %
- Příplatek za práci v noci - 25%

Grafton Recruitment s.r.o.
Praha-Praha

  • Obor:Logistika a doprava, Ostatní
  • Požadované vzdělání:Základní
  • Požadované jazyky:
    • Ostatní-Základní
  • Typ pracovního poměru:Plný úvazek
  • Délka pracovního úvazku:Na dobu neurčitou