Grafton Recruitment s.r.o.

Operátor ELEKTRO do fajn party | SLATINA | Mzda až 28.000Kč

Náplň práce

Máte zájem o dlouhodobou spolupráci, nebojíte se třísměnného provozu a jste spolehlivý/spolehlivá?
Pak hledáme právě Vás! :-)

Náplní práce bude:
- kontrola s vytápěním spojených produktů
- kontrola a oprava desek plošných spojů po strojním pájení
- dopajování mikroperem
- technická / manuální práce drobnějšího charakteru
- vizuální kontrola

Místo výkonu práce je v Brně - Slatina, jedná se o třísměnný provoz (ranní/odpolední/noční).

Společnost nabízí propracovaný systém školení a s tím spojený kariérní růst a odměňování zaměstnanců. Je pro Vás připraveno důkladné školení :-).

Nástup: ihned nebo po dohodě
Lokalita: Brno Slatina
Směny: 3-směnný provoz (ranní, odpolední, noční)

Koho hledáme

Co by měl splňovat úspěšný kandidát?

- manuální zručnost a šikovnost
- samostatnost, zodpovědnost
- ochota práce ve 3-směnném provozu
- praxe na obdobné pozici velkou výhodou
- zkušenost s pájením velkou výhodou (pájení mikroperem)

Nástup: IHNED nebo dohodou
Lokalita: Brno Slatina, Černovice

Co nabízíme

- bonusy
- 50kč/h příplatek za noční směnu (při 1 týdnu nočních směn +1875kč)
- 50% příplatek za víkendovou směnu (při 1 sobotní směně +1200kč)
- 100% příplatek za svátek
- příspěvek na stravné ve výši 55 % z ceny jídla
- měsíční příspěvek na praní
- 1 týden dovolené navíc (celkem tzn. 25 dní/rok)

- možnost přestupu do kmenového stavu společnosti
- skvělý kolektiv
- odborné vzdělávaní
- zázemí silné společnosti!

Nabízíme práci ve stabilní nadnárodní společnosti s možností profesního růstu!

Grafton Recruitment s.r.o.
Jihomoravský kraj-Brno-město

  • Obor:Ostatní, Výroba
  • Požadované vzdělání:Základní
  • Požadované jazyky:
    • Čeština-Pokročilá
    • Ostatní-Základní
  • Typ pracovního poměru:Plný úvazek
  • Délka pracovního úvazku:Na dobu neurčitou