Grafton Recruitment s.r.o.

OBRÁBĚNÍ | VEDOUCÍ ÚSEKU

  • Praha
  • 45 000 - 50 000 Kč / měsíc

Náplň práce

Do výrobní firmy nedaleko Náměště nad Oslavou hledáme zkušeného člověka, který je zvyklý pohybovat se ve výrobní firmě. Aktuálně obsazujeme pozici MISTRA ÚSEKU OBRÁBĚNÍ.

Budeš mít na starosti chod oddělení, personální činnosti, dodržování výrobního plánu, bezpečnosti práce a mnoho dalšího. Hledáme člověka komunikativního, organizačně schopného, zodpovědného a pečlivého.

Nutností je opravdu zkušenost s vedením lidí, znalost prostředí výrobní firmy a cizí jazyk na komunikativní úrovni.

Koho hledáme

- SŠ/VŠ vzdělání
- Praxe na obdobné pozici
- AJ/NJ na úrovni alespoň B1

Co nabízíme

- 5 týdnů dovolené
- Příspěvek na penzijní připojištění
- Závodní stravování

Grafton Recruitment s.r.o.
Praha-Praha

  • Obor:Výroba
  • Požadované vzdělání:Středoškolské s maturitou
  • Požadované jazyky:
    • Angličtina-Středně pokročilá
    • Němčina-Středně pokročilá
  • Typ pracovního poměru:Plný úvazek
  • Délka pracovního úvazku:Na dobu neurčitou