Grafton Recruitment s.r.o.

NOVÁ ŠÉFOVÁ NEBO NOVÝ ŠÉF? | KVALITA | POTRAVINÁŘSTVÍ

  • Jihlava
  • 60 000 - 100 000 Kč / měsíc

Náplň práce

Máme 4 výrobní závody. Stěžejní je pro nás ten tady na Vysočině.
ALE rozhodně je potřeba počítat s častým cestováním po ČR! K tomu Ti dáme samozřejmě auto, které můžeš využívat i k osobním účelům.
Počítej s odborným týmem, na který se můžeš spolehnout a spoustu záležitostí delegovat.
AVŠAK chceme šéfa, který se za ten tým dokáže postavit a před managementem spoustu věcí obhájit!

Tvou zodpovědností bude:

- koučovat, mentorovat, rozvíjet tým kvalitářů (10lidí)
- být součástí top managementu
- pendlovat mezi závody (nejčastěji Vysočina + Jihočeský kraj, ale jednou za čas i kraj Středočeský...)
- strategie jakosti výrobků
- zodpovědnost za interní audity ve všech našich závodech!
- zodpovědnost za laboratoře
- kontrola dodržování veterinárně-hygienických požadavků, jejich sledování, zavádění, řízení (závody, expedice, doprava, maloobchodní prodejny)
- likvidace odpadů ve spolupráci s technickým úsekem a výrobním úsekem

Koho hledáme

- SŠ/VŠ potravinářského směru
- AJ - B1 minimálně
- PRAXE v potravinářství, kvalitě - 3 roky a dále
- znalosti ISO 9001
- praxe v systémech řízení kvality (HACCP)
- zkušenost s vedením týmu lidí
- ochota cestovat v rámci ČR (hlavně Vysočina)

Co nabízíme

* Perspektivní zaměstnání u stabilní konkurenceschopné společnosti
* Dobré platové podmínky, bonusový systém, roční odměny
* Automobil i k osobním účelům
* Notebook, telefon
* 5 týdnů dovolené
* Příspěvek na penzijní připojištění
* Cafeterie benefitů atd.

Grafton Recruitment s.r.o.
Kraj Vysočina-Jihlava

  • Obor:Ostatní, Výroba
  • Požadované vzdělání:Vysokoškolské
  • Požadované jazyky:
    • Angličtina-Pokročilá
    • Ostatní-Základní
  • Typ pracovního poměru:Plný úvazek
  • Délka pracovního úvazku:Na dobu určitou