Grafton Recruitment s.r.o.

Node.js Engineer

  • Praha
  • 100 000 - 110 000 Kč / měsíc

Náplň práce

Do dynamického mezinárodního týmu ve velké nadnárodní společnosti hledáme zkušeného kolegu/kolegyni z oblasti IT. Vašim úkolem bude práce na novém projektu platformy virtuálních asistentů a AI. Pokud se rádi učíte novým věcem, je tato výzva pro Vás.

U nás v týmu budete:

- Pracovat na vylepšení platformy chatbotů v platformě Node.js
- Vyvíjet nové a rozvíjet stávající vlastnosti našeho AI řešení
- Konzultovat směr řešení projektu se zadatavatelem
- Analyzovat celkový výkon
- Pracovat v nadšeném týmu a agilním prostředí

Koho hledáme

Co od Vás na tuto pozici potřebujeme?

- Zkušenost s programováním alespoň 3 roky
- RESTful, websocket API
- Znalost nástrojů CI/CD a Git
- Vynikající komunikační schopnosti
- Komunikativní angličtina - denní využití

VÝHODOU:

- Znalost práce se softwarem Node.js
- Základní znlast NLP a Virtual Assistant (Google Dialgflow, IBM Watson, …)
- Zkušenost s kontejnerizací a cloudovými službami
- Znalost dalších programovacích jazyků (zejm. Rust)

Co nabízíme

Co Vám na oplátku můžeme nabídnout?

- Finanční bonusy cca 15 % z roční mzdy při dobrém výkonu
- Flexibilní pracovní doba
- Možnost práce z domova – Home Office
- Týden dovolené navíc (celkem 25 dní v roce)
- 6 dnů zdravotního volna tzv. - sick days
- Náhrada mzdy ve výši 100 % za až 10 dnů nepřítomnosti v důsledku nemoci
- Stravenky hrazené 100 % zaměstnavatelem
- Benefitní program
- Sportovní klub, jazykové kurzy
- Notebook a mobilní telefon
- Hrazené certifikace a školení

Grafton Recruitment s.r.o.
Praha-Praha

  • Obor:Informační technologie, Ostatní
  • Požadované vzdělání:Středoškolské s maturitou
  • Požadované jazyky:
    • Čeština-Rodilý mluvčí
    • Angličtina-Pokročilá
  • Typ pracovního poměru:Plný úvazek
  • Délka pracovního úvazku:Na dobu neurčitou