Grafton Recruitment s.r.o.

NÁSTROJAŘ| AUTOMOTIVE

Náplň práce

Do strojírenské společnosti hledáme pracovníka na pozici NÁSTROJAŘ. Ruční nářadí, frézky a šroubovák k pozici nástrojaře neodmyslitelně patří. Pokud jste bez nich jak bez rukou a hledáte nové zaměstnání, tak nás neváhejte kontaktovat.

Co Vás čeká na pozici NÁSTROJAŘ:
- Údržba a opravy nástrojů a forem pro lisování kovu za studena a za tepla
- Příprava strojů pro začátek výroby
- Technická podpora výroby

Koho hledáme

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

- Dokončené odborné vzdělání nástrojář, zámečník nebo obráběč kovů
- Alespoň 2 roky pracovní zkušenost ve strojírenství
- Zkušenost s prací s ručními nástroji při opracovávání kovu (fréza, bruska, vrtačka atd.)
- Zkušenost s údržbou a opravou forem, nejlépe pro lisování a tváření kovu výhodou
- Schopnost týmové práce, spolehlivost, pečlivost

Co nabízíme

- 13. plat,
- Plně dotované stravné,
- 25 dní dovolené,
- Firemní akce,
- Kafeterie,
- Možnost napracovat si hodiny (na některých pozicích)
- Pružná pracovní doba (na některých pozicích)
- Příspěvek na dopravu (na některých pozicích)
- Životní pojištění/Penzijní připojištění (na některých pozicích)
- Odborné a jazykové kurzy
- Ovocné středy

Grafton Recruitment s.r.o.
Praha-Praha

  • Obor:Ostatní, Strojírenství
  • Požadované vzdělání:Základní
  • Požadované jazyky:
    • Ostatní-Základní
  • Typ pracovního poměru:Plný úvazek
  • Délka pracovního úvazku:Na dobu neurčitou