Grafton Recruitment s.r.o.

Nákupčí | Nepřímý materiál | MIMO AUTOMOVIE

  • Most
  • 45 000 - 50 000 Kč / měsíc

Náplň práce

Máte zkušenosti s nepřímým nákupem? Tak hledáme právě vás! Do společnosti mimo automotive přijmeme kolegu na pozici Nákupčí - nepřímý materiál.

Náplň práce:
* Výběr místních dodavatelů za účelem zajištění dodávek materiálu a služeb pro výrobu a jednotlivá oddělení společnosti
* Zajištění výběrových řízení dodavatelů v součinnosti s jednotlivými odděleními
* Dodržovaní předepsaných firemních a holdingových standardů při výběrů dodavatelů
* Dlouhodobé i krátkodobé plánování nákupu materiálu, jeho sledování a zajištění včasného dodání, sledování stavu zásob
* Nákup kancelářských potřeb
* Sledování, vyhodnocování a optimalizace nákladů
* Sledování vývoje cen, produktů a služeb na trhu
* Udržování vztahů s dodavateli
* Zpracování faktur a reklamací
* Spolupráce s Plánovačem a Specialistou Logistiky (Operation Specialist)
* Kontrola a udržování dat v SAPu, školení a podpora zaměstnanců při zpracování procesu objednávek v SAPu
* Plnění operativních úkolů dle požadavků nadřízeného

Koho hledáme

Na pozici Nákupčí - nepřímý materiál požadujeme:

* min. SŠ vzdělání
* Anglický jazyk na komunikativní úrovni (úroveň min. B2)
* Praxe na obdobné pozici 1 - 3 roky
* Znalost programu SAP
* Skvělé komunikační dovednosti
* MS office

Co nabízíme

- 25 dní dovolené
- stravenky
- až 10% měsíční finanční bonus
- příspevěk na penzijní pojištění

Grafton Recruitment s.r.o.
Ústecký kraj-Most

  • Obor:Nákup
  • Požadované vzdělání:Středoškolské s maturitou
  • Požadované jazyky:
    • Angličtina-Pokročilá
    • Ostatní-Základní
  • Typ pracovního poměru:Plný úvazek
  • Délka pracovního úvazku:Na dobu neurčitou