Grafton Recruitment s.r.o.

NÁKUPČÍ | HRÁDEK NAD NISOU

Náplň práce

Máš zkušenosti na pozici nákupčího a znáš oblast automotive? Je pro Tebe SAP brnkačka? Domluvíš se ještě k tomu anglicky nebo německy?

Pak neváhej a pošli mi Tvoje CV!

Tvojí náplní práce bude
- zásobování závodu materiálem a službami dle interních pravidel a směrnic
- budete vystavovat objednávky na základě schválených požadavků v SAPu a spoluzodpovídat za jejich plnění
- navrhovat roční plán dodavatelských auditů pro centrální nákup v rámci závodu
- provádět logistickou likvidaci faktur a řešení účetní diference

Koho hledáme

- SŠ vzdělání
- praxe na obdobné pozici min. 3 roky
- výborné vyjednávací a komunikační schopnosti
- NJ nebo AJ pro jednání s obchodními partnery min. B2
- znalost SAP podmínkou

Co nabízíme

- bonus za plnění hospodářského výsledku
- 5 týdnů dovolené
- příspěvek na penzijní připojištění
- bonus za odpracované roky
- příspěvek na stravování
- vzdělávací školení a jazykové kurzy

Grafton Recruitment s.r.o.
Liberecký kraj-Liberec

  • Obor:Nákup, Ostatní
  • Požadované vzdělání:Středoškolské s maturitou
  • Požadované jazyky:
    • Angličtina-Středně pokročilá
    • Němčina-Středně pokročilá
  • Typ pracovního poměru:Plný úvazek
  • Délka pracovního úvazku:Na dobu neurčitou