Grafton Recruitment s.r.o.

NÁKUPČÍ | ČESKÉ BUDĚJOVICE

Náplň práce

Do budějcké výrobní firmy hledáme nového člověka na pozici Nákupčího!

Velká příležitost nejen pro absolventy, své zkušenosti rozhodně uplatní i kandidáti, co už mají něco za sebou. Co je na pozici nutné? Dobrá angličtina a Excel. Splňujete? Čtěte dál.

Jak bude vypadat klasická pracovní náplň Nákupčího?
- Bude objednávat materiál i služby pro celou firmu
- Bude hodně komunikovat jak česky, tak také anglicky
- Bude vykonávat i další různé práce v administrativě na oddělení Nákupu

Zajímá vás víc? Pak víte, co udělat! :)

Koho hledáme

- Alespoň SŠ vzdělání
- Angličtina na úrovni B2
- MS Excel na pokročilé úrovni

Co nabízíme

- Týden dovolené nad rámec ZP
- Finanční prémie, bonusy
- Jazykové kurzy v pracovní době
- Příspěvek na stravování

Grafton Recruitment s.r.o.
Jihočeský kraj-České Budějovice

  • Obor:Kvalita a kontrola jakosti, Ostatní
  • Požadované vzdělání:Středoškolské s maturitou
  • Požadované jazyky:
    • Angličtina-Pokročilá
    • Ostatní-Základní
  • Typ pracovního poměru:Plný úvazek
  • Délka pracovního úvazku:Na dobu neurčitou