Grafton Recruitment s.r.o.

MULTI-CLOUD SECURITY CONSULTANT | PRAHA

  • Praha
  • 80 000 - 130 000 Kč / měsíc

Náplň práce

Máte zkušenosti s network infrastructure? Zajímáte se o cybersecurity? Do našeho týmu Go-To-Market hledáme nového Senior konzultanta pro oblast Multi-cloud Security.

Co bude váš denní chleba:
- Konzultační činnost v oblasti návrhu bezpečnosti
- Konzultační a realizační činnost na projektech v oblastech zabezpečení
- Mentoring kolegů
- Spolupráce při návrzích řešení, oponentura návrhu
- Garance správnosti a souladu se standardy bezpečnosti a osvědčených postupů
- Příprava obchodních nabídek ve spolupráci s obchodním zástupcem
- Spolupráce při zavádění nových produktů v oblasti bezpečnosti
- Účast na školeních a seminářích pořádaných zaměstnavatelů pro zákazníky
- Účast na jedné straně se zákazníky

Koho hledáme

Co byste měli znát, mít nebo chtěli doučit:
- VŠ technického směru
- Certifikace CISSP nebo obdobná
- Přehled v oblastech komunikačních sítí
- Přehled v best practices (CIS, NIST apod.)
- Přehled v oblasti bezpečnosti (zabezpečení aplikací, zabezpečení cloud prostředí, SDLC,CI/CD)
- Orientace v oblasti Cloud Security
- Znalost procesního řízení středních/velkých společností
- Znalost oblastí technologií s důrazem na oblast bezpečnosti: multiplatformní znalost (Unix/Linux, Windows) včetně hardeningu systémů
- Openshift, Kubernetes, Docker, Ansible
- Orientace v oblasti PKI

Co nabízíme

Na co se u nás můžete těšit?

- Variabilní roční bonus
- Podporu zdraví: 3 sick days za rok, nadstandardní zdravotní péči
- 5 týdnů dovolené
- Auto i pro soukromé účely
- Multisport kartu
- Jazykové kurzy
- Příspěvek na obědy
- Příspěvek na penzijní připojištění v hodnotě 1000 Kč/měsíc
- Náhrada mzdy v plné výši při dočasné pracovní neschopnosti do 21 pracovních dnů za rok
- Občerstvení na pracovišti (káva, čaj, ovoce), pravidelné firemní snídaně, volitelné semináře a další

Grafton Recruitment s.r.o.
Praha-Praha

  • Obor:Informační technologie, Ostatní
  • Požadované vzdělání:Vysokoškolské
  • Požadované jazyky:
    • Čeština-Rodilý mluvčí
    • Angličtina-Středně pokročilá
  • Typ pracovního poměru:Plný úvazek
  • Délka pracovního úvazku:Na dobu neurčitou