Grafton Recruitment s.r.o.

MISTR VÝROBY - až 45 000 Kč

Náplň práce

Máte zkušenost na pozici mistra nebo supervizora z výrobní společnosti? Troufáte si být součástí rozjezdu nového projektu?

Hledáme silnou vůdčí osobnost s organizačními schopnostmi.

Jako mistr výroby budete mít na starosti:

- Plnění výrobního plánu svěřeného úseku
- Vedení týmu podřízených pracovníků
- Personální činnost - plánování směn, dovolených apod.
- Komunikaci s ostatními odděleními ve společnosti

Koho hledáme

- Min. SŠ vzdělání
- Praxe na obdobné pozici ve výrobní společnosti min. 2 roky
- Základy anglického jazyka
- Výborné komunikační a organizační dovednosti
- Práce na PC

Co nabízíme

- 13. plat
- 25 dní dovolené
- Semestrální bonusy
- Příspěvek na penzijní připojištění
- Závodní stravování
- Příspěvek na dopravu
- Jazykové vzdělávání
- Možnost růstu v rámci společnosti

Grafton Recruitment s.r.o.
Plzeňský kraj-Plzeň-jih

  • Obor:Ostatní, Výroba
  • Požadované vzdělání:Středoškolské s maturitou
  • Požadované jazyky:
    • Angličtina-Mírně pokročilá
    • Ostatní-Základní
  • Typ pracovního poměru:Plný úvazek
  • Délka pracovního úvazku:Na dobu neurčitou