Grafton Recruitment s.r.o.

MECHANICKÝ KONSTRUKTÉR

Náplň práce

Máš zkušenosti s konstrukcí v CADu? Chceš se podílet na technických projektech, konstrukci a vývoji motorů? Pokud se domluvíš anglicky nebo německy, neváhej a ozvi se!

Pro nově vznikající konstrukční kancelář v Mladé Boleslavi obsazujeme pozici:

Co Tě čeká:

- konstrukce komponentů motorů
- tvorba 3D modelů, výkresů, analýz a montáží v CAD systému Creo
- správa CAD dat - 3D modely a výkresy
- údržba a kontrola prototypového kusovníku
- aktivní, samostatné a profesionální řešení problémů
- prezentace výsledků interně i externě
- spolupráce s ostatními technickými odděleními v rámci koncernu VW

Koho hledáme

- technické vzdělání - ideálně strojní zaměření
- AJ pro ústní i písemnou komunikaci ve stavu "domluvím se, poradím si"
- zkušenosti s konstrukcí v konstrukčím programu - Creo, SolidWorks, Cad, Catia

Pozn: Možnost i pro absolventy či juniory!

Co nabízíme

- FLEXIBILNÍ PRACOVNÍ DOBA
- možnost HOME OFFICE
- PŘÍSPĚVEK NA DOPRAVU
- FLEXIPASSY v hodnotě 800 Kč/měsíc
- týden dovolené navíc
- příspěvek na stravování
- penzijní připojištění

Grafton Recruitment s.r.o.
Středočeský kraj-Mladá Boleslav

  • Obor:Ostatní, Strojírenství
  • Požadované vzdělání:Středoškolské s maturitou
  • Požadované jazyky:
    • Angličtina-Středně pokročilá
    • Němčina-Středně pokročilá
  • Typ pracovního poměru:Plný úvazek
  • Délka pracovního úvazku:Na dobu neurčitou