Grafton Recruitment s.r.o.

Marketingová hvězda | Beauty

  • Praha
  • 50 000 - 60 000 Kč / měsíc

Náplň práce

Úžasná příležitost pro Marketing Specialistu/tku v oblasti Beauty.

Můžete se těšit na:

- Beauty vlasové produkty s krásným, trendy designem
- samostná, zajímavá, kreativní práce
- zodpovědnost za rozvoj a růst společnosti v České republice
- správa e-shopu
- příprava, vedení a vyhodnocování marketingových kampaní
- navazování spolupráce s influencery, uzavírání kontraktů
- komunikace přes social media
- spolupráce s managerem napříč střední Evropou

- komunikativní, cílevědomá, kreativní osobnost s obchodním duchem
- angličtina na denní bázi ( interní komunikace napříč firmou slovem i písmem )
- zkušenosti s chodem eshopu
- chuť dále se rozvíjet

Co nabízíme

- práce, kterou můžete vykonávat odkudkoliv dle Vašich preferencí
- volné ruce při organizování si pracovního dne
- zázemí silné nadnárodní firmy se sídlem v Anglii
- možnost vzdělávát se a profesně růst

- těší se na Vás fajn kolegové v Evropě i USA

Grafton Recruitment s.r.o.
Praha-Praha

  • Obor:Marketing, média a reklama, Ostatní
  • Požadované vzdělání:Středoškolské s maturitou
  • Požadované jazyky:
    • Čeština-Rodilý mluvčí
    • Angličtina-Pokročilá
  • Typ pracovního poměru:Plný úvazek
  • Délka pracovního úvazku:Na dobu neurčitou