Grafton Recruitment s.r.o.

VEDOUCÍ | ODDĚLENÍ KONSTRUKCE | VÝVOJ AUTOMATIZAČNÍCH LINEK

Náplň práce

AUTOMATIZACE, PRŮMYSL 4.0., KONSTRUKCE AUTOMATIZOVANÝCH LINEK

Jdeme s dobou, projekty nám narůstají, proto je na čase najít i zkušeného VEDOUCÍHO pro naše oddělení.

Co bude Vaším úkolem:
- vedení týmu konstruktérů a řízení klíčových projektů
- konstrukce automatických strojů (vnést nové myšlenky, nápady)
- navrhování uspořádání strojů a přípravků, toku materiálu, návaznosti pracovišť a ostatních technických podmínek
- spolupráce s ostatními útvary společnosti
- pravidelný reporting

Koho hledáme

- VŠ technického směru
- zkušenosti s automatizovanými linkami
- zkušenosti s vedením lidí (velkou výhodou)
- důslednost, samostatnost a spolehlivost v plnění svěřených úkolů
- pokročilou znalost konstrukčních programů
- systematické myšlení s orientací na detail
- proaktivní a iniciativní přístup
- ochota učit se novému a dále se vzdělávat
- anglický jazyk pro denní komunikaci

Co nabízíme

- týden dovolené navíc
- 13. mzda
- roční prémie
- příspěvek na penzijní připojištění
- příspěvek na stavování
- roční prémie a mnoho dalšího

Grafton Recruitment s.r.o.
Kraj Vysočina-Třebíč

  • Obor:Ostatní, Strojírenství
  • Požadované vzdělání:Vysokoškolské
  • Požadované jazyky:
    • Angličtina-Pokročilá
    • Ostatní-Základní
  • Typ pracovního poměru:Plný úvazek
  • Délka pracovního úvazku:Na dobu neurčitou