Grafton Recruitment s.r.o.

Manažer kvality, obalový průmysl

  • Praha
  • 75 000 - 90 000 Kč / měsíc

Náplň práce

Do nové výrobní společnosti se sídlem ve Stříbře obsazujeme pozici MANAŽERA KVALITY, který bude mít zkušenost z potravinářského nebo obalového průmyslu alespoň 3 roky.

Tento člověk by měl:

*Zajistit, aby produkty společnosti splňovaly externí i interní požadavky, včetně dodržování právních předpisů a očekávání zákazníků
* Podporovat dosahování kvality a zvyšování výkonu ve společnosti
* Fungovat v rámci uznávaných a externě auditovaných standardů
* Stanovit cíle QA a zajištění jejich dosažení
* Posoudit specifikovat produkty společnosti a jejich dodavatelů a porovnat s požadavky zákazníků
* Schválit normy a stanovení jasně definovaných metod kvality, které mají zaměstnanci používat
* Spravovat a dodržovat dokumentaci
* Zajistit řádné provádění a hodnocení zkoušek a postupů a v případě potřeby prozkoumat modifikaci produktu

Koho hledáme

* min. SŠ vzdělání
* Min. 3-5 let zkušeností s danou pozicí
* Zkušenosti z potravinářského průmyslu (balení)
* Zkušenosti s implementací ISO 9001 a BRC HACCP
* Zkušenosti s interním a externím auditem
* Znalost SAP
* Zkušenost s vedením týmu
* Smysl pro detail a preciznost
* Schopnost pracovat ve stanovených termínech
* Schopnost řešit problémy

Co nabízíme

* Pracovní smlouvu na dobu neurčitou
* Měsíční bonus 30% ze zákl.mzdy
* Vánoční a prázdninový bonus 100% základní mzdy - 50% se vyplácí v květnových a 50% v listopadových mzdách - tzn. peníze jsou fyzicky vyplácené do 15. června a 15. prosince
* Příspěvek na dopravu - 3 Kč / km pro zaměstnance, kteří dojíždí více než 10 km od závodu (placená cesta tam i zpět nad 10km)
* Stravenky v hodnotě 120 Kč na pracovní dny (55% hradí zaměstnavatel)
* 5 týdnů dovolené
* Firemní akce

Grafton Recruitment s.r.o.
Praha-Praha

  • Obor:Ostatní, Výroba
  • Požadované vzdělání:Středoškolské s maturitou
  • Požadované jazyky:
    • Angličtina-Pokročilá
    • Ostatní-Základní
  • Typ pracovního poměru:Plný úvazek
  • Délka pracovního úvazku:Na dobu neurčitou