Grafton Recruitment s.r.o.

LAKÝRNÍK | Drásov | nástupní bonus 40 000 Kč |

Náplň práce

Pro společnost působící v oblasti zakázkové výroby elektrických strojů, hledáme do týmu lakýrníka.

Vaší náplní práce bude zejména:
- lakování dílců a kompletních elektrických strojů
- aplikace nástřikem
- práce s technickou dokumentací
- další práce dle pokynů mistra
- dodržování technologických postupů, jedná se o kusovou výrobu

Nástup: ihned nebo dohodou
Pozice: Lakýrník
Pracovní doba: 6:00 - 14:00 / 14:00 - 22:00 (ranní směny/ odpolední směny)
Lokalita: Drásov

Pokud Vás nabídka zaujala, neváhejte nás kontaktovat pro více informací!

Koho hledáme

- důslednost, pečlivost a samostatnost
- ochota učit se novým věcem
- zájem o dlouhodobé stabilní zaměstnání
- ochota pracovat ve dvousměnném provozu
- předchozí zkušenost z oblasti lakování výhodou

Nástup možný ihned nebo dohodou - rovnou do kmenového stavu!

Co nabízíme

- nástupní bonus 40 000 Kč (dle pravidel vyplaceno po zkušební době)
- 25 dnů dovolené
- závodní stravování
- kafeterie v hodnotě 8 500 Kč/ rok
- možnost čerpat příspěvek na penzijní či životní pojištění (1 400 Kč/ měsíc)
- program slev pro zaměstnance (mobilní tarify nebo taky slevy u partnerů)

! NÁSTUP PŘÍMO DO KMENE SPOLEČNOSTI !

Grafton Recruitment s.r.o.
Jihomoravský kraj-Brno-město

  • Obor:Výroba
  • Požadované vzdělání:Základní
  • Požadované jazyky:
    • Čeština-Pokročilá
    • Ostatní-Základní
  • Typ pracovního poměru:Plný úvazek
  • Délka pracovního úvazku:Na dobu neurčitou