Grafton Recruitment s.r.o.

LABORANT / CHEMICKÝ DĚLNÍK, SLANÝ

  • Praha
  • 30 000 - 40 000 Kč / měsíc

Náplň práce

Máte vášeň pro chemii a hledáte novou práci? V laboratoři jste jako doma? Chtěl/a byste nakouknout do veliké mezinárodní výroby? Pak nám pošlete svůj životopis :)

Co bude Vašimi
- provádění rutinních analýz procesních lázní (titrace, stanovení pH, vodivosti atd.) na lakovně
- kontrola a udržování provozních parametrů dle specifikace
- evidence a archivace výsledků zkoušek a měření
- likvidace vznikajících procesních odpadních vod
- správa chemické laboratoře (5S) a chemického skladu (včetně inventury zásob)
- manipulace s chemickými látkami a přípravky
- vyhodnocování lakovacího procesu dle příslušných pracovních postupů (ve spolupráci s technology a pracovníky kvality)
- sběr dat a příprava podkladů pro reporty
- příprava a odesílání vzorků do externích laboratoří
- ad hoc úkoly

Nástup: co nejdříve
Lokalita: Slaný u Kladna
Mzda: dohodou, v průměru 35 000 Kč

Práce probíhá pouze v jednosměnném provozu.

Koho hledáme

Požadavky:
- SŠ vzdělání v oboru chemie nebo alespoň roční zkušenosti z obdobné pozice
- uživatelská znalost PC, znalost práce s daty, grafy…
- zkušenost práce v laboratoři, manipulace se vzorky (anorganickými i organickými)
- základy analytické chemie (přesné vážení, ředění roztoků, titrace atd.)

Není nutností, ale uvítáme:
- znalosti v oboru povrchových úprav a korozního inženýrství
- povědomí o metodikách štíhlé výroby a standartních systémů řízení kvality
- znalost cizího jazyka (němčina nebo angličtina)

Co nabízíme

- pracovní smlouvu na dobu neurčitou
- 1 směna od 6 - 14 hodin
- náborová odměna 20.000,- Kč
- vánoční odměna a příspěvek na dovolenou
- 5 týdnů dovolené + až 3 dny zdravotního volna
- závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele
- měsíční příspěvek na dopravu
- možnost ubytování
- firemní akce pro zaměstnance
- vzdělávací kurzy
- příspěvek na penzijní připojištění

Grafton Recruitment s.r.o.
Praha-Praha

  • Obor:Chemie
  • Požadované vzdělání:Středoškolské s maturitou
  • Požadované jazyky:
    • Čeština-Rodilý mluvčí
    • Ostatní-Základní
  • Typ pracovního poměru:Plný úvazek
  • Délka pracovního úvazku:Na dobu neurčitou