Grafton Recruitment s.r.o.

KOORDINÁTOR PRACOVNÍKŮ z UKRAJINY

  • Olomouc
  • 10 000 - 15 000 Kč / měsíc

Náplň práce

Do našeho týmu hledáme kolegu/kolegyni na na výpomoc pro komunikaci a organizační činnost s našimi kandidáty z Ukrajina a teké s již u nás pracujícími cizinci z Ukrajiny.

Vaší náplní bude
- administrativa spojená s pracovněprávním vztahem pracovníků v ČR
- komunikace s pracovníky v rodném jazyce v případě nutnosti
- zajišťování potřebných úkonů pro pracovníky, např. výpomoc s lékařskými prohlídkami, výpomoc s překlady na školeních BOZP, zodpovídání jejich dotazů apod.
a dále částečná výpomoc s náborem , např.:
- předvýběr ze životopisů z CV
- zadávání inzerce pracovních pozic serverech a facebooku
- komunikace s kandidáty on-line či telefonicky oheldně nabízené práce v ČR
- sjednávání telefonických pohovorů s kandidáty
- průběžné informování kandidátů o jejich situaci v rámi náborů
- celkové zajištění informačního toku mezi kandidátem a zaměstnavatelem před nástupem do práce
- komunikace s úřady apd.

Koho hledáme

- aktivní znalost ukrajinštiny slovem i písmem
- velmi dobrá znalost češtiny
- schopnost se vyjadřovat v obou jazycích telefonicky a emailem
- znalost práce na PC a zkušenosti s Outlookem a sociálními sítěmi (Facebook apod.)
- ideální pro studenty , ženy na MD apod.

Co nabízíme

Pracovní doba na zkrácený úvazek dle individuální domuvy - práci lze vykonávat částečně i z domu, jelikož značná část práce probíhá on-line.
Motivační mzda, která bude záležet i na výsledcích a pracovní době.
Může se jednat o nárazové akce, zpočátku se nebude jednat o pravidelný úvazek, pracovní doba lze zčásti přizpůsobit vašim potřebám.
Víkendy volné.

Grafton Recruitment s.r.o.
Olomoucký kraj-Olomouc

  • Obor:Administrativa
  • Požadované vzdělání:Středoškolské s maturitou
  • Požadované jazyky:
    • Čeština-Pokročilá
    • Srpština-Pokročilá
  • Typ pracovního poměru:Zkrácený úvazek
  • Délka pracovního úvazku:Na dobu určitou