Grafton Recruitment s.r.o.

KONZULTANT IMPLEMENTACE IS

Náplň práce

Posilujeme tým a aktuálně hledáme konzultanty informačních systémů.

Hledáme nejen do Pardubic, ale také do lokalit Ostrava, Brno, Praha...

Co Vás na pozici čeká?

- implementace klinického informačního systému
- procesní analýzy, školení uživatelů - konzultace, zpracování dokumentace, tvorba podkladů pro realizaci implementace IS

Koho hledáme

- vzdělání ideálně s IT nebo zdravotnickým zaměřením
- dobrá znalost práce s výpočetní technikou
- komunikace se zákazníky
- zkušenosti s implementací či správou informačních systémů/softwarových celků
- ŘP sk. B - aktivní řidič

Co nabízíme

- 5 týdnů dovolené
- roční prémie
- každoroční navýšení mzdy
- pružná pracovní doba
- příspěvek na stravování
- příspěvek na PP
- jazykové kurzy

Grafton Recruitment s.r.o.
Pardubický kraj-Pardubice

  • Obor:Informační technologie
  • Požadované vzdělání:Středoškolské s maturitou
  • Požadované jazyky:
    • Angličtina-Mírně pokročilá
    • Ostatní-Základní
  • Typ pracovního poměru:Plný úvazek
  • Délka pracovního úvazku:Na dobu neurčitou