Grafton Recruitment s.r.o.

Junior .NET Developer | 55 000 Kč

  • Praha
  • 35 000 - 55 000 Kč / měsíc

Náplň práce

Do společnosti pro kterou je každodenní misí tvořit digitální svět a bezpapírovou budoucnost hledáme člověka na pozici Junior .NET Vývojář.

Náplní Tvé práce bude hlavně:

- Návrh a vývoj firemních aplikací, řešení a integrace
- Vývoj na platofrmě .NET v jazyku C#
- Vývoj cloudových řešení akompnentů na bázi JavaScriptu nebo TypeScriptu
- Implementace řešení na platformách Microsfot Sharepoint, Microsoft 365, OpenText a SAP
- Tvorba unit testů a integračního testování
- Údržba a optimalizace kódu
- Technická a uživatelská dokumentace
- Spolupráce se zákazníky, dodavateli a interním technickým i obchodním týmem
- Rozšíření vzdělání v technologiích Microsoft a IT obecně

Koho hledáme

Co od Tebe očekáváme:

- Znalost programování C# nebo jiném jazyce (Java, C++, Visual Basic)
- Znalost angličtiny na komunikativní úrovni

VÝHODOU
- Zkušenost s platformami SharePoint, Microsoft 365, Azure
- Zkušenost s programovacími jazyky JavaScript nebo Typescript
- Zkušenost s implementací webových aplikací, webových služeb nebo integrací

Co nabízíme

Co Ti můžeme nabídnout:

- 4 týdny dovolené + den za každý odpracovaný rok navíc
- Flexibilní pracovní doba (kanceláře jsou přístupné 24/7)
- Spolupráce s mezinárodními týmy
- Možnost cestování po Evropě
- Ovocné pondělky
- Teambuildingy
- Relax room (volant, xbox, boxovací pytel...)
- Plán osobního rozvoje a prostor na rozvojové aktivity, odborná školení a certifikace
- Služební notebook, mobilní tarif
- Možnost práce na IČO i HPP

Grafton Recruitment s.r.o.
Praha-Praha

  • Obor:Informační technologie
  • Požadované vzdělání:Středoškolské s maturitou
  • Požadované jazyky:
    • Čeština-Rodilý mluvčí
    • Angličtina-Pokročilá
  • Typ pracovního poměru:Plný úvazek
  • Délka pracovního úvazku:Na dobu neurčitou