Grafton Recruitment s.r.o.

JAVA PROGRAMÁTOR

  • Praha
  • 50 000 - 55 000 Kč / měsíc

Náplň práce

Mezinárodní výrobní společnost s dlouholetou tradicí, perfektním zázemím a špičkovým produktem hledá JAVA PROGRAMÁTORA!
Hledáte stabilní zaměstnání? Máte VŠ vzdělání v oboru IT nebo elektro a ovládáte anglický jazyk? Neváhejte a kontaktujte nás!

Náplň práce:
* vývoj a podpora celého cyklu firemního externího webu a různých eCommerce aplikací
* analýza obchodních požadavků od koncových uživatelů a interních zákazníků a doporučení vhodných řešení
* schopnost navrhnout, testovat a efektivně kódovat pomocí nejlepších postupů vývoje softwaru
* testování jednotek, asistence při integraci a testování koncových uživatelů
* údržba aplikací a zákaznická podpora

* VŠ vzdělání v oblasti IT, elektrotechniky nebo v příbuzném oboru
* AJ na úrovni B2
* prokázané pracovní zkušenosti s webovým a Java programováním (Spring framework)
* znalost HTML5/CSS3 a JavaScriptu
* znalost SQL a databází obecne - nejlépe databáze (Oracle, PostgreSQL)
* dobrá komunikace, organizace, time management
* znalost programování a metodologie, konvence pojmenování a knihovny kódů

Dále nás bude zajímat:
* zkušenosti se systémy správy verzí (Git, Hg)
* znalost frameworků pro vývoj webových aplikací (tj. Angular, React)
* zkušenosti s cloudovým vývojem a strukturou (tj. AWS, Azure), Kontejnerizace (Docker, Kubernetes)
* znalost operačního systému UNIX, Linux a shell skriptování

Co nabízíme

* finanční odměny/bonusy
* příspěvek na stravování
* příspěvek na dopravu
* příspěvek na penzijní/životní připojištění
* příspěvek na bydlení
* 5 týdnů dovolené
* Sick Days
* Bridge Days
* možnost plného home office, zaškolení online
* kurzy angličtiny zdarma
* podpora volnočasových aktivit

Grafton Recruitment s.r.o.
Praha-Praha

  • Obor:Informační technologie, Ostatní
  • Požadované vzdělání:Vysokoškolské
  • Požadované jazyky:
    • Angličtina-Pokročilá
    • Ostatní-Základní
  • Typ pracovního poměru:Plný úvazek
  • Délka pracovního úvazku:Na dobu neurčitou