Grafton Recruitment s.r.o.

IT specialista - šance i pro absolventy

Náplň práce

Jsi absolventem IT oboru či máš zkušenost v IT oddělení a hledáš novou výzvu?
Nedělá ti problém komunikace v angličtině a baví Tě celkově HW i SW?

Neváhej a zašli nám svůj životopis!

Pracovní náplní bude:
- Podpora interních uživatelů
- Správa žádostí a incidentů v oblasti IT
- Řešení aktuálních problémů v rámci IT oddělení
- Komunikace napříč společností

Koho hledáme

- SŠ ideálně v oblasti IT
- Nadstandardní znalosti MS Windows a MS Office
- Znalost SW a HW
- Komunikativní znalost anglického jazyka
- Výborné komunikační dovednosti
- ŘP sk. B

Co nabízíme

- 5 týdnu dovolené
- Placené přesčasy
- Roční bonus
- Placené jazykové kurzy a další vzdělávání
- Stravenky
- Firemní akce
- Program Benefit Plus

Grafton Recruitment s.r.o.
Plzeňský kraj-Plzeň-jih

  • Obor:Informační technologie, Ostatní
  • Požadované vzdělání:Středoškolské s maturitou
  • Požadované jazyky:
    • Angličtina-Středně pokročilá
    • Angličtina-Pokročilá
  • Typ pracovního poměru:Plný úvazek
  • Délka pracovního úvazku:Na dobu neurčitou