Grafton Recruitment s.r.o.

IT SPECIALISTA | KRUPKA | 40 000 Kč/ měs.

  • Praha
  • 30 000 - 45 000 Kč / měsíc

Náplň práce

Máte zkušenosti s IT podporou a mluvíte anglicky? Přihlaste se nám!

Náplň práce:
* instalace a správa počítačových technologií
* podpora koncových uživatelů v kancelářském a výrobním prostředí s 24/7 provozem
* diagnostika, servis a opravy HW, SW
* správa mobilních zařízeni Windows Mobile, Android a iOS
* administrace Windows Serverů
* spolupráce na projektech IT oddělení pro podporu výrobních procesů
* spolupráce na rozvoji IT firemního prostředí
* tvorba dokumentace a uživatelských manuálů
* úzká spolupráce s kolegy z ostatních oddělení společnosti na řešení problémů a projektů

Koho hledáme

* min. SŠ vzdělání technického zaměření, ideálně IT
* praxe v IT podpoře minimálně 3 roky
* zkušenosti s podporou koncových uživatelů v kancelářském a výrobním prostředí
* znalost OS Microsoft Windows 7/10, HW a SW pracovních stanic a periferii na administrátorské úrovni
* zkušenosti s Microsoft Office 2016/2019 (zkušenosti s VBA výhodou)
* administrátorské znalosti OS Windows Server (AD, DNS, DHCP, GPO) a prostředí Hyper-V
* znalost sítí a protokolů (připojení zařízení do firemní sítě a jeho konfigurace)
* znalosti konfigurace a údržby kancelářských zařízení
* základní povědomí o VoIP
* znalosti a zkušenosti s OS Android + iOS na mobilních zařízeních
* samostatnost, důslednost, pečlivost, flexibilita a chuť se učit a rozšiřovat své znalosti a schopnosti
* aktivní znalost AJ
* všeobecný přehled v oblasti IT

Co nabízíme

* pracovní doba 37,5h/ týden
* 25 dní dovolené
* 3% penzijního připojištění
* 150 CZK stravenky/den
* kvartální odměny
* příspěvek na dopravu 2000Kč
* další vzdělávání a růst

Grafton Recruitment s.r.o.
Praha-Praha

  • Obor:Informační technologie
  • Požadované vzdělání:Středoškolské s maturitou
  • Požadované jazyky:
    • Angličtina-Pokročilá
    • Čeština-Pokročilá
  • Typ pracovního poměru:Plný úvazek
  • Délka pracovního úvazku:Na dobu neurčitou