Grafton Recruitment s.r.o.

IT PODPORA | ČÁSTEČNÝ HOME OFFICE

Náplň práce

Hledáme IT PODPORU!

Máte zkušenosti s komunikací a podporou zákazníků? Domluvíte se navíc anglicky? Pak máte předpoklady pro uplatnění v úspěšně IT společnosti na jihu Čech!

Jedná se o práci na 12hodinové směny. Náplní práce je dohled nad funkčností služeb a podporou zákazníků.

Rádi Vám sdělíme více informací, neváhejte nám zaslat Váš životopis.

Koho hledáme

SŠ vzdělání
Schopnost komunikace v AJ
Pokročilá znalost práce na PC (znalost WWW, HTML, POP3, PHP)
Samostatnost
Ochota práce na směny (12-tihodinové směny)

Co nabízíme

Týden dovolené nad rámec ZP
Možnost částečného home office
Sick days
Stravenková karta

Grafton Recruitment s.r.o.
Jihočeský kraj-Prachatice

  • Obor:Informační technologie, Ostatní
  • Požadované vzdělání:Středoškolské s maturitou
  • Požadované jazyky:
    • Angličtina-Středně pokročilá
    • Ostatní-Základní
  • Typ pracovního poměru:Plný úvazek
  • Délka pracovního úvazku:Na dobu neurčitou