Grafton Recruitment s.r.o.

INŽENÝR ZÁKAZNICKÉ KVALITY s NJ

Náplň práce

Máte zkušenosti v oblasti zákaznické kvality ve výrobním závodě? Domluvíte se německy nebo anglicky? Znalost výrobních kvalitativních norem je pro Vás samozřejmostí? Potom budeme rádi, když se nám ozvete! Hledáme:

INŽENÝRA ZÁKAZNICKÉ KVALITY

Jaká je náplň práce?

- reprezentace firmy u zákazníka a řešení vzniklých problémů v oblasti kvality
- spolupráce při náběhu nových projektů
- kontrola kvality dodávaných výrobků zákazníkovi
- hodnocení spokojenosti zákazníka

Koho hledáme

- min. SŠ vzdělání technického směru
- min. 2 roky praxe v oblasti kvality v průmyslu
- nutná komunikativní znalost německého nebo anglického jazyka
- znalosti nástrojů kvality a příslušných norem (IATF 16 949, ISO 14001, ISO/IEC 17 025, VDA 6, PPAP, APQP, aj.)
- ochota k občasným služebním cestám
- řidičský průkaz sk. B

Co nabízíme

- motivační bonusový systém
- 5 týdnů dovolené
- jazykové a odborné kurzy
- benefitní program Cafeterie
- příspěvek na masáže
- závodní stravování (příspěvek od zaměstnavatele)

Grafton Recruitment s.r.o.
Praha-Praha

  • Obor:Ostatní, Strojírenství
  • Požadované vzdělání:Středoškolské s maturitou
  • Požadované jazyky:
    • Němčina-Pokročilá
    • Angličtina-Pokročilá
  • Typ pracovního poměru:Plný úvazek
  • Délka pracovního úvazku:Na dobu neurčitou