Grafton Recruitment s.r.o.

INŽENÝR ZÁKAZNICKÉ KVALITY | CHOCEŇ

Náplň práce

NA ORLICKOÚSTECKO SE HLEDÁ INŽENÝR ZÁKAZNICKÉ KVALITY!

Máte zkušenosti v oblasti kvality a angličtinu na komunikativní úrovni?

Potom jste možná člověk, kterého hledáme!

Co by bylo Vaší náplní práce?

- obstarání veškerých úkonů v oblasti kvality
- řízení zákaznických reklamací
- komunikace se zákazníky
- spolupráce s ostatními odděleními napříč společností
- podílení se na zavádění nových projektů

- praktické zkušenosti s nástroji kvality typu APQP, PPAP, 8D, FMEA
- znalosti v oblasti auditování procesů a výrobků
- AJ na komunikativní úrovni

Co nabízíme

- 5 týdnů dovolené
- roční odměny
- příspěvek na závodní stravování
- příspěvek na penzijní připojištění
- jazykové kurzy na pracovišti
- příspěvek na relaxaci

Grafton Recruitment s.r.o.
Praha-Praha

  • Obor:Strojírenství
  • Požadované vzdělání:Středoškolské s maturitou
  • Požadované jazyky:
    • Angličtina-Pokročilá
    • Ostatní-Základní
  • Typ pracovního poměru:Plný úvazek
  • Délka pracovního úvazku:Na dobu neurčitou