Grafton Recruitment s.r.o.

Inženýr pro rozvoj dodavatelské kvality

Náplň práce

Do výrobní společnosti v Ústeckém kraji hledáme vhodného kandidáta na pozici Inženýr pro rozvoj dodavatelské kvality.

Náplň práce:
* Interpretace technických výkresů a schémat týkající se nových, ale i stávajícíh produktů
* Hodnocení dodavatelských procesů a systémů
* Řešení neshod u dodavatelů pomocí 8D reportů
* Hodnocení dodavatelů podle VDA 6.3
* Účast při výběru dodavatelů a jejich rozvoj
* Monitoring dodavatelské aktivity pomocí SOP (tj. APQP)
* Analýza, kontrola a schvalování pomocí APQP/PPAP dodavatelů pro nové díly
* Hodnocení proveditelnosti
* Kontrolní audity u dodavatelů

Koho hledáme

Požadujeme:

* VŠ technického směru nebo ekvivalentní pracovní zkušenosti
* Plynulá znalost AJ
* Zkušenosti s GD&T, APQP, VDA 6.3
* Nástroje pro řešení problémů - 8D, 5-why. Ishikawa, is-is not
* PFMEA a znalost měřících zařízení a metodik měření
* Komunikace s dodavateli

Co nabízíme

*Dotované stravování
*Příspěvek na penzijní a životní pojištění
*Týden dovolené navíc
*1 den volna s plnou náhradou mzdy
* Příspěvek na dětskou rekreaci
*Jazykové kurzy

Grafton Recruitment s.r.o.
Ústecký kraj-Ústí nad Labem

  • Obor:Ostatní, Strojírenství
  • Požadované vzdělání:Vysokoškolské
  • Požadované jazyky:
    • Angličtina-Pokročilá
    • Ostatní-Základní
  • Typ pracovního poměru:Plný úvazek
  • Délka pracovního úvazku:Na dobu neurčitou