Grafton Recruitment s.r.o.

INŽENÝR/-KA ZÁKAZNICKÉ KVALITY| AJ | ŽATECKO

Náplň práce

Hledáme pracovníka/ pracovnici do zákaznické kvality, který ovládá angličtinu na plynulé úrovni. Pokud máte již zkušenosti z výrobní společnosti v oblasti kvality, neváhejte nás kontaktovat!

Co se bude od Vás očekávat?

- řešení kvalitativních problémů a neshod se zákazníky
- kontakt se zákazníky a řešení jejich požadavků
- podílení se na tvorbě dokumentace
- kontrola a udržování portálů zákazníků

Koho hledáme

Požadavky na pozici INŽENÝR/-KA ZÁKAZNICKÉ KVALITY:

- SŠ/VŠ vzdělání,
- předchozí praxi v oblasti kvality v automotive (TIR1)
- dobrou znalost systémů řízení kvality ISO TS 16949, VDA, ISO 9001
- znalost ANGLICKÉHO jazyka v písemné i mluvené formě, Německý jazyk Vám bude výhodou
- orientaci na zákazníka

Co nabízíme

* Odborné a jazykové kurzy,
* Dotované stravné,
* 20 dní dovolené a až 5 dní osobního volna navíc,
* Firemní akce,
* Kafetérie,
* Možnost napracovat si hodiny,
* Pružná pracovní doba,
* Příspěvek na dopravu,
* Životní pojištění/Penzijní připojištění,

Grafton Recruitment s.r.o.
Praha-Praha

  • Obor:Ostatní, Výroba
  • Požadované vzdělání:Středoškolské s maturitou
  • Požadované jazyky:
    • Angličtina-Středně pokročilá
    • Ostatní-Základní
  • Typ pracovního poměru:Plný úvazek
  • Délka pracovního úvazku:Na dobu neurčitou