Grafton Recruitment s.r.o.

Information Security Engineer

  • Praha
  • 100 000 - 110 000 Kč / měsíc

Náplň práce

Co bude náplní tvé práce?

Poskytovat každodenní monitoring, podporu, zajištění provozu bezpečnostní infrastruktury a také nástrojů pro monitoring a správu v rámci bezpečnostní infrastruktury společnosti přidružených služeb (Cyber - Defence Center).

* Monitoring na denní a týdenní bázi, řešení bezpečnostních protokolů,
* Detekce, třídění a eskalace incidentů
* Poskytování podpory pro bezpečnostní technologie IPS, DDoS a další
* Podpora L2 security incident (pishing, malware, DoS útoky)
* Podpora juniornějším členům týmu v používání bezpečnostních nástrojů, přípravě bezpečnostních zpráv a řešení bezpečnostních problémů

Koho hledáme

Co od Vás na tuto pozici potřebujeme?

* Velmi dobrá znalost síťových protokolů (TCP/IP, HTTP, DNS, SNMP…)
* Analýza paketů
* Plynulá administrace Linux/Windows
* Základní skriptování (BASH, Python ...)
* Dobrý přehled témat informační bezpečnosti (šifrování, ověřování, správa zranitelnosti atd.)

Jaký bys měl být?

* Dobrý týmový hráč
* Komunikativní zejména v Anglickém jazyce
* Zkušený v oblasti informační bezpečnosti

VÝHODOU:

* Telecoms experience
* Dobrá znalost alespoň jedné technologie IPS (Snort, CheckPoint, Fortinet atd.)
* Znalost technologie Firewall webové aplikace
* Penetrační testování a forenzní dovednosti

Co nabízíme

Co Vám na oplátku můžeme nabídnout?

* Flexibilní pracovní doba
* Home Office
* Týden dovolené navíc (25 dní/rok)
* Náhrada plného platu až 10 dnů nepřítomnosti v důsledku nemoci za kalendářní rok
* 6 dnů zdravotního volna
* Finanční bonusy za dobře odvedenou práci cca 15% z roční mzdy
* Plně hrazené stravenky
* Benefitní program CAFETERIA
* Notebook a mobilní telefon jsou samozřejmostí
* Služební automobil případně car allowance
* Ovocné dny
* Sportovní klub
* Hrazené certifikace a školení
* Jazykové kurzy
* SMLOUVA na dobu NEURČITOU

Grafton Recruitment s.r.o.
Praha-Praha

  • Obor:Informační technologie, Ostatní
  • Požadované vzdělání:Středoškolské s maturitou
  • Požadované jazyky:
    • Čeština-Pokročilá
    • Angličtina-Pokročilá
  • Typ pracovního poměru:Plný úvazek
  • Délka pracovního úvazku:Na dobu neurčitou