Grafton Recruitment s.r.o.

HW & SW konzultant

  • Praha
  • 60 000 - 90 000 Kč / měsíc

Náplň práce

Do našeho týmu hledáme nového kolegu či kolegyni na pozici - HW & SW konzultant. Staňte se součástí týmu, který vyvíjí špičkové produkty ve svém oboru!

Co Tě čeká:

- Identifikace potřeb zákazníků
- Analýza požadavků na nové nebo stávající produkty
- Tvorba zadání pro HW a SW oddělení, technických řešení, testovacích scénářů
- Řízení projektu a koordinace aktivit oddělení
- Vyhodnocení produktu dle zadání

Koho hledáme

Požadujeme:

- Zkušenosti vývoje SW procesů a celého životního cyklu produktu (ideálně se zaměřením na embedded vývoj)
- Znalost návrhu architektury SW a ideálně HW
- Praxi na pozici analytik, vývojář, SW architekt
- Zkušenosti s analýzou a zpracováním zákaznických požadavků
- Zkušenost s formalizovaným zadáním SW vývoje (UML, flowchart, state-chart, E-R apod.)
- Dobrou angličtinu slovem i písmem

Co nabízíme

- Občasný Home Office
- Dovolená 5 týdnů
- Zdravotní volno
- Bonusy/prémie/13. plat
- Mobilní telefon
- Nadstandardní lékařská péče
- Sleva na firemní výrobky/služby
- Flexibilní začátek/konec pracovní doby
- Firemní rekreační zařízení
- Vzdělávací kurzy, školení
- Závodní stravování
- Kafetérie
- Firemní školka
- Zdravotní volno/sickday
- Možnost občasné práce z domova
- Firemní akce
- Příspěvěk na penzijko
- Multisport karta

Grafton Recruitment s.r.o.
Praha-Praha

  • Obor:Informační technologie, Ostatní
  • Požadované vzdělání:Středoškolské s maturitou
  • Požadované jazyky:
    • Angličtina-Pokročilá
    • Ostatní-Základní
  • Typ pracovního poměru:Plný úvazek
  • Délka pracovního úvazku:Na dobu neurčitou