Grafton Recruitment s.r.o.

HR Manažer/ka, 100 000,- Kč - 150 000,- Kč

Náplň práce

Ve středně velké firmě ( v jedné z nejlépe hodnocených v celém kraji) se objevila volná pozice HR manažera. Máte zkušenosti a aktivním náborem zaměstnanců, komunikací s přesahem do zahraničí, optimalizací HR procesů jako takových ? Pokud ano, ozvěte se nám.

Na pozici HR MANAŽERA budete mít na starosti:

- vedení HR oddělení a nábor nových zaměstnanců
- tvorbu a zajištění onboardingu zaměstnanců a jejich podporu
- starost o školení a vzdělávání zaměstnanců
- spolupráce s mateřskou společností

Koho hledáme

- zkušenosti z výrobní společnosti na pozici HR manažera
- zkušenosti s náborem a optimalizací HR procesů i s přesahem do zahraničí
- perfektní angličtina ( C1)

Co nabízíme

* automobil k soukromým účelům
* čtvrtletní týmový bonus/roční bonus (pro top management)
* smlouvu na NEURČITO od začátku pracovního poměru
* 5 týdnů dovolené
* benefit karta Edenred – 500 bodů
* flexibilní začátek/konec pracovní doby
* možnost využití práce z domova
* možnost na sobě pracovat a kariérně růst

Grafton Recruitment s.r.o.
Plzeňský kraj-Plzeň-jih

  • Obor:Ostatní, HR a personalistika
  • Požadované vzdělání:Vysokoškolské
  • Požadované jazyky:
    • Angličtina-Pokročilá
    • Ostatní-Základní
  • Typ pracovního poměru:Plný úvazek
  • Délka pracovního úvazku:Na dobu neurčitou