Grafton Recruitment s.r.o.

HLEDÁ SE ZKUŠENÝ CONTROLLER! | ČESKÉ BUDĚJOVICE

Náplň práce

Lovíme v rybníku financí a účetnictví. Je tu nějaká ryba z finančního controllingu? A to ne ledajaká, potřebujeme štiku!

Hledáme controllera, který má bohaté zkušenosti a znalosti a hovoří plynně anglicky. Zajímá vás víc?

Náplní práce finančního controllera bude:
- Tvorba finančních analýz a příprava výkazů
- Optimalizace nákladů společnosti
- Vytváření firemních plánů a dohled nad jejich plněními
- Controlling projektů

Jestli chcete vědět víc, neváhejte se na nás obrátit. Zavolejte na 720748828 nebo napište na jan.laluch@grafton.cz.

Koho hledáme

- SŠ/VŠ vzdělání ekonomického rázu
- Angličtina na dobré komunikativní úrovni
- Pár let zkušeností v controllingu
- Velmi dobrá znalost MS Excel

Co nabízíme

- Spousta finančních bonusů a prémií
- Týden dovolené navíc
- Flexibilní pracovní doba
- Příspěvky na dopravu nebo penzijko

Grafton Recruitment s.r.o.
Jihočeský kraj-České Budějovice

  • Obor:Ekonomika a finance, Ostatní
  • Požadované vzdělání:Středoškolské s maturitou
  • Požadované jazyky:
    • Angličtina-Pokročilá
    • Ostatní-Základní
  • Typ pracovního poměru:Plný úvazek
  • Délka pracovního úvazku:Na dobu neurčitou