HLEDÁ SE BOREC - MECHANIK SEŘIZOVAČ AŽ 40000 KČ+30000 bonus!

  • Praha
  • 30 000 - 40 000 Kč / měsíc

Náplň práce

Vyrábíme plastové trubky a vyvážíme do celého světa. Pro výrobu hledáme kvalifikovaného kolegu co umí opravit, naštelovat a udržet v chodu vytlačovací lisy.

* práce v nepřetržitém provozu ve 12-ti hodinových směnách v rytmu 2 ranní směny, 2 noční směny a 4 dny volno
* identifikace a odstranění poruch strojního zařízení
* opravy, údržba a seřizování strojního zařízení
* přenastavení strojního zařízení

Koho hledáme

SOU, SOŠ strojního nebo technického zaměření
* zkušenosti v oblasti údržby
* zkušenosti v oblasti automatizace vítány (PLC apod.)
* základní znalost technické dokumentace
* ochota učit se nové věci a zdokonalovat se
* flexibilita (nepřetržitý provoz - přesčasová práce)

Co nabízíme

* nástupní bonus 30000,- Kč !!
* nástupní plat V ZÁKLADU 30 000 – 35 000 Kč+ příplatky (celkem lze dosáhnout po zaučení až 40000 Kč)
* spolupráce na modernizaci výroby a rozvoji společnosti
* podporu při zaškolení
* podporu ke zvyšování kvalifikace
* perspektivu dalšího růstu
* jistotu dlouhodobého a stabilního zaměstnání - rozšiřujeme náš pracovní tým
* spoustu zaměstnaneckých benefitů

Grafton Recruitment s.r.o.
Praha-Praha

  • Obor:Ostatní, Výroba
  • Požadované vzdělání:Základní
  • Požadované jazyky:
    • Čeština-Základní
    • Ostatní-Základní
  • Typ pracovního poměru:Plný úvazek
  • Délka pracovního úvazku:Na dobu neurčitou