Grafton Recruitment s.r.o.

FINANČNÍ KONTROLER - ČESKÁ LÍPA 50 - 80 000 Kč

Náplň práce

Máš zkušenosti s finančním kontrolingem? Práce v Excelu a SAP je pro Tebe hračka? Domluvíš se anglicky?

Potom neváhej a pošli mi Tvé CV!

Hledáme na pozici FINANČNÍ KONTROLER - ČESKÁ LÍPA

Tvou pracovní náplní by bylo
- provádění měsíčních uzávěrek a analýz o zisku a ztrátách
- tvorba finančních prognóz a ročního plánování rozpočtu
- spolupráce na snížení odchylek s využitím pravidelných finančních zpráv
- podpora procesu každoroční fyzické inventury
- tvorba a kontrola kalkulací
- zodpovědnost a dohled nad správným dodržováním interních kontrolních pravidel
- spolupráce s interními / statutárními auditory
- reporting vedení

Koho hledáme

- VŠ ekonomického nebo technického směru
- Znalost AJ pro reporting a komunikaci s centrálou
- Min. 3 roky zkušeností ve finančním kontrolingu
- Výborná znalost MS Excel - makra, kontingenční tabulky, grafy
- Zkušenosti v SAP nebo Oracle

Co nabízíme

- 13. a 14. mzda
- čtvrtletní bonus za přítomnost až 12 000 Kč za rok
- odměna za doporučení zaměstnance
- příspěvek na FKSP 3000 Kč za rok
- bezplatné očkování proti chřipce
- vitamínové balíčky
- masáže
- sportovní a společenské akce
- volné permanentky do IQ Landie, ZOO, Technického muzea a Oblastní Galerie
- volné lístky na fotbal a hokej
- firemní sportovní týmy
- 5 dnů placeného volna o Vánocích navíc
- dotované závodní stravování
- stravenky v hodnotě 100 Kč
- příplatek za čištění oděvů
- bonusy při životních jubileích a pracovních výročí

Grafton Recruitment s.r.o.
Liberecký kraj-Česká Lípa

  • Obor:Ekonomika a finance
  • Požadované vzdělání:Vysokoškolské
  • Požadované jazyky:
    • Angličtina-Středně pokročilá
    • Ostatní-Základní
  • Typ pracovního poměru:Plný úvazek
  • Délka pracovního úvazku:Na dobu neurčitou