Grafton Recruitment s.r.o.

FINANČNÍ ANALYTIK

  • Praha
  • 40 000 - 50 000 Kč / měsíc

Náplň práce

Právě hledáme FINANČNÍHO ANALYTIKA! Máte zkušenosti na obdobné pozici? Vyznáte se v oblasti finančního a obchodního controllingu? Dokážete komunikovat v angličtině?
Ozvěte se nám!

Co bude náplní práce:
* příprava pravidelných a ad hoc zpráv na základě obchodních a finančních údajů, jejich interpretace a sledování
* podpora obchodní jednotky Global Finance Business Partner a Divisional Strategic Finance Business Partner
* sběr dat a nastavení procesů
* zapojení do nastavení a údržby dat pro zajištění správnosti hlášení
* úkoly v procesech rozpočtování a prognózování, porovnávání dat rozpočtu/prognózy se skutečností
* realizace projektů v oblasti finančního a obchodního controllingu a správy
* spolupráce v oblasti naceňování při definování prodejních cen
* vyřizování provozních záležitostí a potřeb

Koho hledáme

* VŠ vzdělání ekonomického směru - obor finance
* komunikativní znalost AJ (úroveň B2)
* zkušenosti s finančním a obchodním controllingem a reportingem
* velmi dobrá znalost MS Office (Excel, Power-point, Power BI)
* předchozí zkušenosti s programem SAP výhodou
* analytické myšlení, dovednosti reportingu
* ochota učit se novým věcem, pečlivý přístup, spolupráce v týmu
* časová flexibilita

Co nabízíme

* 13. plat
* systém prémií a bonusů
* odměny za senioritu
* příspěvek na penzijní připojištění
* týden dovolené navíc
* možnost částečného home office

Grafton Recruitment s.r.o.
Praha-Praha

  • Obor:Ekonomika a finance
  • Požadované vzdělání:Vysokoškolské
  • Požadované jazyky:
    • Čeština-Rodilý mluvčí
    • Angličtina-Pokročilá
  • Typ pracovního poměru:Plný úvazek
  • Délka pracovního úvazku:Na dobu neurčitou