Grafton Recruitment s.r.o.

FINAČNÍ ÚČETNÍ !

Náplň práce

Máte zkušenosti v oblasti účetnictví z výrobní společnosti? Chcete se stát součástí nově zakládané společnosti v kraji ? Preferujete menší tým? Ozvěte se a probereme detaily!

* vypracování reportů pro mateřskou společnost v zahraničí
* účtování a evidence přijatých a vydaných faktur

Koho hledáme

* SŠ/VŠ vzdělání
* Praxe na obdobné pozici
* Komunikativní znalost angličtiny

Co nabízíme

* 13 plat
* Stravenky/příspěvek na stravování
* Dovolená 5 týdnů
* Kafetérie
* Občasný home office

Grafton Recruitment s.r.o.
Plzeňský kraj-Plzeň-jih

  • Obor:Bankovnictví a finanční služby
  • Požadované vzdělání:Středoškolské s maturitou
  • Požadované jazyky:
    • Angličtina-Středně pokročilá
    • Ostatní-Základní
  • Typ pracovního poměru:Plný úvazek
  • Délka pracovního úvazku:Na dobu neurčitou