Grafton Recruitment s.r.o.

Elektromontážní technik - pevné sítě

Náplň práce

Hledáme technika s elektrotechnickým vzděláním (vyučen/maturita) a se zkušenostmi s montáží elektro a rozvodů.

Pracovní náplň:
Instalace LAN sítí
Výstavba dobíjecích stanic
Montáž optických sítí

Koho hledáme

Požadujeme:
- vzdělání v elektrotechnickém oboru (vyučen, maturita)
-- min. praxe 2 roky v elektro montážních pracích, nebo sestavování rozvaděčů výhodou
- technické myšlení a samostatnost
- trestní bezúhonnost, časová flexibilita
- vyhl. 50/78 Sb. §6 a vyšší , řidičský průkaz skupiny B
- samostatný aktivní přístup k práci
- schopnost dobré komunikace, schopnost týmové práce
- výhodou zkušenosti s montáží elektro rozvodů (vč. přívodů 230V, zkušenost se zapojení 48V, zemněním rozvaděčů, výstavbou dobíjecích stanic)
- výhodou zkušenosti s montáží slaboproudých rozvodů (instalace LAN sítí, montáží optických sítí)
- výhodou správa telekomunikačních zařízení
- výhodou znalost AJ nebo NJ

Co nabízíme

dynamické prostředí
možnost profesního růstu
notebook, mobilní telefon
osobní automobil s možností využívání k soukromým účelům
příspěvek na penzijní pojištění
školení, certifikace, jazykové kurzy, prostor pro sebevzdělávání a další osobní rozvoj
sickdays
odpovídající platové ohodnocení
práci na plný pracovní úvazek
práci ve stabilní české firmě

Grafton Recruitment s.r.o.
Ústecký kraj-Ústí nad Labem

  • Obor:Ostatní, Tisk, vydavatelství a polygrafie, Energetika
  • Požadované vzdělání:Středoškolské s maturitou
  • Požadované jazyky:
    • Ostatní-Základní
  • Typ pracovního poměru:Plný úvazek
  • Délka pracovního úvazku:Na dobu neurčitou