Grafton Recruitment s.r.o.

ELEKTRO PROJEKTANT | AUTOMATIZACE | až 55 000 Kč!

  • Praha
  • 45 000 - 55 000 Kč / měsíc

Náplň práce

Jsi zkušený Elektroprojektant a máš dost korporátních firem, kde chybí osobní přístup?

Pro menší firmu se skvělou pracovní atmosférou a zaměřením na automatizaci hledám Elektroprojektanta. Pokud chcete svou kariéru posunout vpřed, nebojte se to zkusit a přihlaste se!

Na této pozici Tě mimo jiné čeká:

- Příprava projektů řídících systémů v EPLANu (prostor pro zaučení)
- Tvorba dokumentace pro výrobu rozvaděčových a řídících polí
- Příprava projektové dokumentace
- Komunikace s dalšími odděleními společnosti (technologie, PLC apod.)
- Komunikace s dodavateli a zákazníky

Koho hledáme

- Elektrotechnické vzdělání
- Platná vyhláška č. 50 (§6 nebo vyšší)
- Zkušenost s vývojovým prostředím EPLAN velkou výhodou
- Zkušenosti s řídícími systémy Siemens výhodou
- Zkušenost s 2D konstrukcí v AutoCAD výhodou
- Řidičský průkaz sk. B

Co nabízíme

- Příspěvek na stravování
- Po roce zaměstnání příspěvek na penzijní připojištění
- 4 dny dovolené navíc
- Pružná pracovní doba
- Možnost vzdělávání a dalšího osobního růstu

Grafton Recruitment s.r.o.
Praha-Praha

  • Obor:Ostatní, Strojírenství
  • Požadované vzdělání:Vysokoškolské
  • Požadované jazyky:
    • Angličtina-Mírně pokročilá
    • Angličtina-Středně pokročilá
  • Typ pracovního poměru:Plný úvazek
  • Délka pracovního úvazku:Na dobu neurčitou