Grafton Recruitment s.r.o.

EDA TOOL INŽENÝR

  • Praha
  • 50 000 - 80 000 Kč / měsíc

Náplň práce

Mezinárodní výrobní společnost s dlouholetou tradicí, perfektním zázemím a špičkovým produktem hledá EDA TOOL INŽENÝRA!
Hledáte stabilní zaměstnání? Máte VŠ vzdělání v oboru IT nebo elektro a ovládáte anglický jazyk? Neváhejte a kontaktujte nás!

Náplň práce:
* podpora interních uživatelů Electronic Design Automation (EDA) prostředků
* zhodnocení nových EDA nástrojů pro účely využití v rámci onsemi
* spolupráce s intrními uživateli při definici nových EDA metodologiích a prostředků
* spolupráce s externími dodavateli EDA řešení při definici nových EDA prostředků

* VŠ vzdělání v oblasti IT, elektrotechniky nebo v příbuzném oboru
* AJ na úrovni min. B1
* min. 5 let praxe v oblasti podpory/správy EDA nástrojů, případně v oblasti jejich využívání při návrhu nebo verifikaci elektronických funkčních bloků, resp. integrovaných obvodů
* znalost min. jednoho z následujících EDA nástrojů – Cadence, Mentor, Synopsys
* znalost min. jednoho programovacího jazyka (ideálně jeden z těchto: BASH, TCL, Python, Perl, C)
* znalost min. jednoho z Hardware Description Language (HDL) jazyků – Verilog-A, Verilog-AMS, SystemVerilog
* znalost simulačních nástrojů (např. Spectre, Eldo)
* znalost operačního systému Linux na uživatelské úrovni
* výhodou je zkušenost s Jira, Confluence a nástroji pro řízení revizí (např. Cliosoft, SVN, Git, Bitbucket)

Co nabízíme

* finanční odměny/bonusy
* příspěvek na stravování
* příspěvek na dopravu
* benefitní karta Edenred
* příspěvek na penzijní/životní připojištění
* příspěvek na bydlení
* zvýhodněné mobilní tarify
* kratší týden a volná pracovní doba
* 5 týdnů dovolené
* Sick Days
* Bridge Days
* možnost home office
* kurzy angličtiny zdarma
* podpora volnočasových aktivit

Grafton Recruitment s.r.o.
Praha-Praha

  • Obor:Ostatní, Tisk, vydavatelství a polygrafie, Energetika
  • Požadované vzdělání:Vysokoškolské
  • Požadované jazyky:
    • Angličtina-Středně pokročilá
    • Ostatní-Základní
  • Typ pracovního poměru:Plný úvazek
  • Délka pracovního úvazku:Na dobu neurčitou