Grafton Recruitment s.r.o.

Disponent nákupu až 45 000 Kč

Náplň práce

Pracujte pro zahraniční společnost a využijte své znalosti z oblasti nákupu!

Začleňte se do dynamického týmu profesionálů, který Vám umožní další kariérní růst a získání nových zkušeností v oboru!

Hledáme zkušeného člověka v oblasti nákupu či materiálového hospodářství, který se dokáže domluvit v německém nebo anglickém jazyce.

Jste to právě Vy? A co bude Vaší hlavní zodpovědností?

- Objednávky materiálu na základě potřeby výroby
- Kontrola dostupnosti materiálu a komunikace se skladem
- Optimalizace stavu zásob
- Reporting

Koho hledáme

- SŠ vzdělání obchodní nebo technické
- Praxe v oblasti nákupu výrobní společnosti
- Komunikativní znalost německého nebo anglického jazyka
- Znalost procesů v oblasti nákupu, plánování výroby a logistiky
- Znalost práce v SAP
- MS Office - uživatelská znalost

Co nabízíme

- 5 týdnů dovolené
- Zajímavé finanční ohodnocení, čtvrtletní výkonnostní odměny
- Vánoční prémie, věrnostní odměny
- Příspěvek na stravování
- Příspěvek na penzijní připojištění 1 000 Kč po 6 měsících pracovního poměru
- Příspěvek na dojíždění 2,50 Kč/ km

Grafton Recruitment s.r.o.
Praha-Praha

  • Obor:Nákup, Ostatní
  • Požadované vzdělání:Středoškolské s maturitou
  • Požadované jazyky:
    • Němčina-Středně pokročilá
    • Angličtina-Středně pokročilá
  • Typ pracovního poměru:Plný úvazek
  • Délka pracovního úvazku:Na dobu neurčitou