Grafton Recruitment s.r.o.

DEVICE ENGINEER

Náplň práce

Máte technické vzdělání? Chcete pracovat pro stabilní mezinárodní firmu, která Vás dokáže patřičně ocenit? Máte týmového ducha a dokážete komunikovat v angličtině?
Tak hledáme právě Vás!

Náplň práce:
* práce na projektech zvyšování výtěžnosti
* analýza dat z procesu a testování
* kvalifikace nových součástek a jejich zavádění do výroby
* zodpovědnost za kvalifikaci změn technologického postupu výroby
* týmové řešení reklamačních řízení a stanovování nápravných opatření
* zaměření se na integraci procesů na technologiích ve výrobě
* spolupráce s oddělením kvality, výzkumu a vývoje
* spolupráce s návrháři a produktovými inženýry

* VŠ/SŠ vzdělání technického směru (elektro obor je výhodou)
* komunikativní znalost AJ
* znalost práce na PC – MS Office
* zkušenosti s polovodičovými procesy a technologiemi
* komunikační a organizační schopnosti, týmový duch
* schopnost rychlého rozhodování a řešení problémů

Co nabízíme

* finanční odměny/bonusy
* příspěvek na stravování
* příspěvek na dopravu
* příspěvek na penzijní/životní připojištění
* příspěvek na bydlení
* 5 týdnů dovolené
* Sick Days
* Bridge Days
* kurzy angličtiny zdarma
* podpora volnočasových aktivit

Grafton Recruitment s.r.o.
Praha-Praha

  • Obor:Ostatní, Tisk, vydavatelství a polygrafie, Energetika
  • Požadované vzdělání:Středoškolské s maturitou
  • Požadované jazyky:
    • Angličtina-Pokročilá
    • Ostatní-Základní
  • Typ pracovního poměru:Plný úvazek
  • Délka pracovního úvazku:Na dobu neurčitou