Grafton Recruitment s.r.o.

CONTROLLER | ČESKÉ BUDĚJOVICE

Náplň práce

MÍSTO V CONTROLLINGU! Obsadíte ho právě vy?

Jak už jsme nastínili, výrobní firma na Budějovicku hledá nového člověka do finančního týmu, a to pna pozici CONTROLLER.

Co bude vaší náplní práce?
- Budete řešit kalkulace a následnou cenotvorbu produktů
- Budete porovnávat reálné vs. očekávané náklady
- Budete zavádět případná opatření
- Neminou vás nové projekty, budgety nebo forecasty

Rádi vám řekneme víc, tak se na nás neváhejte obrátit!

Koho hledáme

- SŠ/VŠ vzdělání ekonomického zaměření
- Velmi dobrá znalost angličtiny slovem i písmem
- Zkušenosti v controllingu, podvojném účetnictví
- Ideálně zkušenosti z výrobní firmy (není podmínkou)
- Velmi dobrá znalost MS Excel

Co nabízíme

- Týden dovolené nad rámec ZP
- Finanční prémie a bonusy
- Flexibilní pracovní doba
- Možnost home office
- Závodní stravování
- Osobní i odborný rozvoj

Grafton Recruitment s.r.o.
Jihočeský kraj-České Budějovice

  • Obor:Ostatní
  • Požadované vzdělání:Středoškolské s maturitou
  • Požadované jazyky:
    • Angličtina-Pokročilá
    • Ostatní-Základní
  • Typ pracovního poměru:Plný úvazek
  • Délka pracovního úvazku:Na dobu neurčitou