Grafton Recruitment s.r.o.

Cloud Engineer Medior - AZURE

  • Praha
  • 70 000 - 85 000 Kč / měsíc

Náplň práce

Pro jednoho ze svých oblíbených klientů hledám AZURE CLOUD ENGINEERA do jejich nového, krásného a moderního IT HUBu sídlícího v centru Prahy ve výborné dostupnosti MHD.

Co bude náplní Vaší práce?

- Zodpovědnost za návrh/plánování, správu, podporu a dohled nad cloudovým nativním řešením zabudovaným v prostředí MS Azure
- Správa, údržba, monitorování a zabezpečení všech komponent (služeb) včetně instalací, upgradů, oprav, dokumentace a řízení nákladů

V detailu budete:
Poskytovat služby technického poradenství Azure a vedení interním týmům, včetně popisu referenčních architektur a implementace MVP. Definovat a implementovat konfiguraci služeb Azure PAAS a IAAS pro vysokou dostupnost, redundanci dat, prevenci ztráty dat, obnovu webu a odolnost. Podpora migrace stávající místní infrastruktury do Azure Infrastruktura podpory jako kód a využití kanálů CI/CD ke správě celého životního cyklu cloudové služby od vydání až po vyřazení. Vyvíjet způsoby, jak neustále optimalizovat a zlepšovat provozní aspekty cloudových řešení. Tvořit a udržovat dokumentaci na podporu řešení.

Koho hledáme

Co potřebujeme od Vás?

- Zkušenosti se správou a provozem prostředí podnikové infrastruktury, zejména s technologií Microsoft
- Relevantní odborné znalosti v několika oblastech, jako jsou sítě, operační systémy, cloud/virtualizace, bezpečnost
- Zkušenosti s cloudovým zřizováním, nasazením, monitorováním, řešením problémů a souvisejícími automatizačními technologiemi Azure Silné zkušenosti s Infrastructure as Code (ARM, Powershell, Terraform, Bicep)
- Dobré porozumění cloud computingu a praktické zkušenosti s migrací úloh do Azure pomocí Azure Migrate nebo jiných nástrojů
- Zkušenosti s Azure Security Center a Azure Monitor: síť, aplikace, infrastruktura
- Schopnost domluvit se anglicky
- Český jazyk - VÝHODOU

Co nabízíme

Proč se k nám přidat?

- Přátelská atmosféra v týmech
- Schopnost být v kontaktu s novými technologiemi
- Flexibilní pracovní doba – protože víte lépe než my, kdy jste nejproduktivnější
- 5 dnů Sick Days
- 25 dnů dovolené
- Odborné vzdělávání
- Moderní kancelář a úžasná lokalita - v současné době však pracujeme převážně z domova
- Další výhody jako jazykové kurzy, iPhone 11, MultiSport Card, program Cafeteria a další

Grafton Recruitment s.r.o.
Praha-Praha

  • Obor:Informační technologie, Ostatní
  • Požadované vzdělání:Středoškolské s maturitou
  • Požadované jazyky:
    • Angličtina-Pokročilá
    • Ostatní-Základní
  • Typ pracovního poměru:Plný úvazek
  • Délka pracovního úvazku:Na dobu neurčitou