Grafton Recruitment s.r.o.

ČISTÁ PRÁCE NA ÚDRŽBĚ / SEŘIZOVAČ JUNIOR, až 45 000 Kč!

  • Praha
  • 30 000 - 45 000 Kč / měsíc

Náplň práce

Máte zkušenosti se seřizováním strojů a chtěl/a byste pracovat v oddělení údržby? A nebo takovou praxi zatím nemáte, za to ale máte chuť a velkou motivaci pro zaměstnání jako seřizovač? Pojďte pracovat jako MANIPULANT ÚDRŽBY v čisté výrobě.

Jaká je náplň práce?
* příprava balících strojů na opravy
* práce ve skladu – naskladnění potřebných dílů
* vedení evidence dílů potřebných pro servis strojů
* úzká spolupráce se seřizovači
* práce na PC

Na výplatní pásce můžete vidět až 45 000 Kč! Základní mzda 31 000 Kč + příplatky v průměru 10 000 Kč.

Pracuje se v nepřetržitém provozu.

Lokalita: Praha 10, Průmyslová ulice (dobře dostupné autobusy z metra Skalka, Depo Hostivař, Opatov, Háje, Vysočanská, Černý Most a dalších lokalit).

Koho hledáme

* technické vzdělání
* předchozí praxe se seřizováním a údržbou strojů / případně velká motivace
* ochota práce ve směnném provozu

Co nabízíme

* nástup do kmene společnosti
* nadstandardní příspěvky za práci přesčas a o víkendu
* příspěvek na stěhování 36 000 Kč pro mimopražské uchazeče
* příspěvek na volný čas 11 000 Kč/rok
* odměna za doporučení nového zaměstnance 30 000 Kč
* až 5 dní sick days
* týden dovolené navíc
* obědy v jídelně od 30 Kč, noční a víkendové směny se stravenkou v hodnotě 70 Kč
* práci v klimatizovaném prostředí

Grafton Recruitment s.r.o.
Praha-Praha

  • Obor:Výroba
  • Požadované vzdělání:Základní
  • Požadované jazyky:
    • Čeština-Rodilý mluvčí
    • Ostatní-Základní
  • Typ pracovního poměru:Plný úvazek
  • Délka pracovního úvazku:Na dobu neurčitou